Karma

Karma

Další z pojmů, který je šířen jaksi/taksi "na půl huby".

Často to slýcháme v souvislosti s minulými životy a to ještě, aby toho nebylo málo - tak se mnoho lidí snaží omluvit své "omyly" právě díky karmě.

Když už jsme tedy tento výraz použili ve svém slovníku, nezapomínejme, že si pod ním představuje každý něco jiného!

Karmu tvoříte i teď. Všechny vzpomínky na vašem "harddisku" jsou uloženy - mnohé z nich si nepamatujete. Přesto děláte, reagujete v určitých situacích jakoby "identicky". Nejenom běžné situace, ale i takové, kdy vás omezuje to, že nedokážete říkat "NE". Máte partnerský vztah, dojdete do určité části, kdy se máte rozhodnout  třeba pro společné soužití a...BUM, stane se cosi, co je až neuvěřitelně podobné tomu předchozímu partnerskému vztahu. začnete se hádat. Zjistíte, že je to alkoholik/čka, maminčin mazánek/maminčina sukně. A následuje rozchod.

Jak říkám, není to jen v partnerských vztazích, rodičovských,pracovních. Jsou to mnohem běžnější situace.

Ve vzteku, zničíte sousedovi auto, které vám neustále parkuje před vašim vjezdem - když mu ho budete ničit - poraníte se při tom! (třeba).

Nebo chcete plácnout dítě a ono se přikrčí, vy se při tom praštíte o nějaký kus nábytku, který se k tomu ještě poničí :-).

Je to tedy PŘÍČINA DŮSLEDKU.

Co je tedy příčinou vaší bolavé ruky - do které jste se praštili? Co je příčinou rozbité skříně?

Vaše dítě, které bylo pohotové, nebo váš hněv? Je třeba díky tomu otevírat nějaký váš "minulý život"?

Co je příčinou neustále se opakujících rozchodů s partnerem? Co, je příčinou (hádky)a zároveň důsledkem (rozchod) ???

Opravdu si myslíte, že musíte hledat někde v minulých životech? Tu příčinu jste mohli vytvořit teď!

Půjdete plavat a někdo vám skočí za krk, vy se začnete topit. Vytvoříte v sobě STRACH a při dalším plavání už budete mít svíravý pocit.

Uvidíte autonehodu - Strach= budete nejistí v nějakém dopravním prostředku

Seznámíte se a zamilujete se - je to oboustranné. Jenže z nějakého důvodu, začnete mít strach, že to nedopadne (těch důvodů si najdete dost: jeho rodiče alkoholici,nebo vaši rodiče alkoholici, pořád je kolem něj nějaká žena/muž - určitě zahne, nejste pro něj/ji dost dobří...atd.)

Tyto pochybnosti ano vyplývají z nějaké vaší vzpomínky, je třeba si však uvědomit, že za každou pochybností se skrývá STRACH. Ten Strach máte uložen na tom svém "harddisku" a tak automaticky podle nastaveného programu jednáte.

Nemusíte vstupovat nikam do minulosti - je třeba pochopit PŘÍČINU

Víte co je zvláštní? Lidé, kteří toto podstoupili (regresi a pod.) většinou hovoří  opět tak, jakože jsou opět tou OBĚTÍ - oni za to NEMOHOU, neneee :-(. (jak by mohli, že?)

Nebo, že v minulém životě byli tím, kdo svému partnerovi ubližovali a tak v tomto on teď ubližuje jim. A tak podstupují různé seance a jiné a jiné věci, aby "zrušili karmu". Někdo tomu propadne natolik, že začne dokonce svého partnera obviňovat, že JSOU KARMICKY SPOJENI. Ufufuf (tím mají na mysli, že spolu MUSÍ zůstat)

Vidíte co všechno způsobí vytrhování z kontextů?

Karma není jen "to špatné", ale i "to dobré". Příčina - důsledek (výsledek). Za každou akcí, následuje reakce! Jestliže nejste spokojeni se svými výsledky - nehledejte příčinu u jiných, ale u sebe!  Nepodléhejte mylným dojmům, že za vaši situaci může někdo jiný! To můžete absolvovat tyto pokusy tak často, jak jen budete chtít. Bude vám vyjeveno tajemství terapeutem, či někým jiným. Když ho nepochopíte - můžete tvrdit, že znáte příčinu, ale úlevu nepocítíte žádnou a jedme dál, pořád dokola. Situace stále stejná, nic se nemění!

I to je vážení výsledek toho, že sobě lžete!!!

Říci JSEM UZDRAVEN a opravdu to i cítit je jedinou pravdou, kterou nepřekřičíte a pokud se tak necítíte - je třeba pokračovat v hledání a uvědomění, abyste se uzdravili.

Takže pokud řešíte svou KARMU, neznamená to minulý život.

 

(kopírovat obsah pouze se souhlasem)