Informace o mně

...už ani nevím kdy to přesně bylo, jsem si založila stránky www.hanny.mysteria.cz. Zde jsou o mně stále aktuální informace. Ráda bych ale rošířila informovanost spojenou s obory: výklad z karet, astrologie, magie. Proto jsem vytvořila tyto stránky.

Když jsem zakládala původní stránky, byly na internetu pouze troje stránky, které nabízely tzv. on-line bezplatné poradenství. Jedny přes astrologii, zbylé dvě přes výklad z karet. Já jsem byla čtvrtá. Jiné stránky s touto tématikou nabízely "věštby" za poplatky, přes telefonní šlužby (SMS, dobíjení kreditů a jíné komplikované platby). Jelikož tehdy mělo málo lidí připojení k internetu, natož "internet banking", služby byly asi velmi málo využívané. Po spuštění bezplatné poradny, jsem měla opravdu co dělat, abych stíhala odpovídat.

Přistupovala jsem k tomu velmi zodpovědně, než jsem zjistila, že lidé toho velmi zneužívají. Vytvořila jsem si tedy podmínky pro vkládání dotazů - bohužel, lidi se neobtěžovali je číst, tak jsem ani já neodpovídala na jejich dotazy, což jsem si dovolila hodně :-), ale donutilo to většinu, tu minutku věnovat čtění. Dotazů ale i přesto bylo hodně a můj volný čas, někdy i spánek, byl ten tam, proto jsem poradnu omezila na 2 dny v měsíci.

Postupem času, se stránek z bezplatnou poradnou rozrostlo a stejně jak rychle vznikaly, tak rychle i zanikaly. Mnoho lidí si uvědomí jaká je to zodpovědnost a kolik to bere času a na druhé straně i nezodpovědnost, od některých tazatelů.

Svůj účel z obecného hlediska to ale jistě mělo, jelikož zde se ukázalo, co si vlastně lidé od onoho věštění budoucnosti slibují :-). Některé dotazy mám uloženy, jako hotové perličky a snad je někdy použiju do knihy pro zajímavost.

Pochopitelně k tomu přispívají někteří "věštci", kteří šíří jakési naučené fráze. Tyto informace dneska můžete číst v nějakých časopisech na internetu, ale vidět i v televizi. Tím vzniká dezinformovanost a mnoho lidí od věštění očekává NEMOŽNÉ.

Snad tyto stránky pomohou alespoň trošku nahlédnout do této "tajemné" kuchyně :-)

 

 

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.