Služby

Výklad karet:

Výklad karet provádím osobně, přes SKYPE, nebo po telefonu. Vždy je třeba si předem dohodnout termín, ať už se jedná o osobní, nebo telefonickou konzultaci. Konzultace trvá cca 45 min, max. hodinu. Prosím hlavně u SKYPE, dodržujte tento stanovený čas.
Cena: 500,- Kč
 
Na osobní konzultace se prosím objednávejte vždy telefonicky - NE SMS!
 
Konzultace přes SKYPE, nebo po telefonu, lze objednávat i mailem.
 
Nežádejte mě prosím o písemné výklady, je to pro mě časově opravdu náročné. 
 

Zajímám se i o magické rituály, ale to neznamená, že provádím různá zaklínadla pro váš prospěch. Nepište a nevolejte mi vaše žádosti o "kouzla" navrácení lásky, nebo naopak někoho uhranout. Toto se nespojuje s mým morálním, ani etickým přesvědčením. Nejsem tomu nakloněná a na tyto žádosti ani neodpovídám!

 
"N E H Á D Á M" vaši minulost! Pokud mě jdete zkoušet na základě kolik toho vím z vaší minulosti, pak nebudu tím koho hledáte.
 
ČTU z karet, jsem schopna vidět do budoucnosti i bez karet, ale nejsem jasnovidka. 
 
Výklad, který provádím není časově omezen. Nikomu neslibuju, že se moje věštba plní do 1 roku a velmi málo používám konkrétní časové údaje. Jsem schopna říct, zda to přijde v řádu měsíců, nebo let. Vidím hodně do budoucnosti, kdy je ve věštbě i SMRT - o té se nezmiňuji.
 
Na úvod vždy říkám:" KARTY NELŽOU - ZALHAT MŮŽU JENOM JÁ A TO HLAVNĚ V PŘÍPADĚ KDY NEŘÍKÁM SMRT VAŠI, VAŠEHO PARTNERA A VAŠICH DĚTÍ.
 
  • Vždy jdete na výklad z vlastního rozhodnutí, ale ne všichni jsou připraveni slyšet.
  •  Není mým cílem obelhávat sebe, natož vás. jsme kormidelníky na své lodi a my rozhodujeme, na kterou stranu naše loď vypluje.
  •  Nemanipuluju s nikým a za nikoho nedělám rozhodnutí.
  •  Nejsem lékař , nikdy bych si nedovolila nutit někoho přestat užívat lék
  •  Doporučuji si výklad nahrávat, aby jste si pak nevytrhovali věty z kontextů.